Dlaczego my?

Kim jesteśmy

Biuro rachunkowe Perfekto z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu prowadzenia księgowości oraz rozliczenia płac. Nasz zespół to młodzi profesjonaliści, którzy – uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach – wciąż się rozwijają i aktualizują swoją wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi księgowe.

Co nas wyróżnia

Cechuje nas zaangażowanie w realizowane projekty. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, ponieważ zależy nam przede wszystkim na Ich satysfakcji. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy Im szeroki zakres usług i elastyczne formy współpracy. Sięgamy po rozwiązania oparte o nowoczesne systemy komputerowe – po to, aby zoptymalizować nasze działania i zwiększyć Państwa zadowolenie ze współpracy z naszym biurem. Działamy szybko i terminowo, przy zachowaniu najwyższych standardów. Efektem jest zadowolenie naszych Klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Nasza misja

Misją Biura Rachunkowego Perfekto jest zapewnienie naszym Klientom takich warunków współpracy, które pozwolą Im skupić się na tym, co w prowadzeniu działalności najważniejsze: na pomysłach, rozwoju i zwiększaniu przewagi konkurencyjnej. Zwłaszcza młodym przedsiębiorcom wizja mierzenia się z zawiłymi formalnościami i "papierkową robotą" nierzadko podcina skrzydła, co skutkuje rezygnacją z wcielenia planów w życie. Dlatego właśnie naszym głównym celem jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw, które w swojej strukturze nie mają Działu Księgowości, a które oczekują profesjonalnej obsługi księgowej

Dlaczego warto skorzystać z usług zewnętrznego Biura Rachunkowego?

Klient, który rezygnuje z zatrudnienia własnego księgowego lub utworzenia w ramach swojej organizacji działów finansowo-księgowego i kadrowego, unika kosztów personalnych, na które składają się: wynagrodzenie, ubezpieczenie, urlop, zwolnienie lekarskie, szkolenia itp., ale i wielu nakładów inwestycyjnych związanych z utrzymaniem dodatkowej powierzchni biurowej, organizacją miejsc pracy i ich wyposażeniem czy też z zakupem i aktualizacjami, wymaganego w pracy księgowo-kadrowej specjalistycznego, oprogramowania. Projektując naszą ofertę, myśleliśmy przede wszystkim o podmiotach, które chcą zmaksymalizować korzyści związane z outsourcingiem, oczekując równocześnie gwarancji wykonanych usług.

Co oferujemy naszym Klientom?

Poza realizacją standardowych usług księgowych, oferujemy naszym Klientom doradztwo w kwestiach podatkowych, prawnych, organizacyjnych czy finansowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także przeprowadzenie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem wymaganej dokumentacji oraz przekazanie jej odpowiednim instytucjom.